Azpilicueta: Zagram tam gdzie będę potrzebny - Chelsea24News
Azpilicueta: Zagram tam gdzie będę potrzebny
Azpilicueta: Zagram tam gdzie będę potrzebny

Azpilicueta: Zagram tam gdzie będę potrzebny

Cesar Azpilicueta wypowiedział kilka zdań o sobotnim spotkaniu z Manchesterem City.

– Gramy obecnie z ogromną pewnością siebie, chcemy grać odważnie i kreować sobie szanse. Mieliśmy przed tym meczem bardzo ogromną pewność, że jesteśmy w stanie uzyskać korzystny rezultat. Przyjeżdżaliśmy na stadion Manchesteru City z serią sześciu kolejnych zwycięstw w lidze, byliśmy wyżej w tabeli niż nasz rywal. Zaczęliśmy bardzo dobrze, jednak kiedy grasz przeciwko tak mocnej drużynie, każdy moment zawahania może cię drogo kosztować.

– Potrafiliśmy podejść pod ich pole karne, jednak wówczas brakowało nam szczęścia lub odpowiedniej decyzji. Musimy to poprawić, jeżeli chcemy wygrywać spotkania z tak mocnymi rywalami. Wiem, że tak będzie, ponieważ stale się poprawiamy jako drużyna. Ciężko pracujemy, aby było tylko lepiej.

– Potrafię grać na wielu pozycjach, zagram tam gdzie będę potrzebny menedżerowi. W tym sezonie grałem już jako lewy obrońca.

– Przed nami kluczowe mecze w Lidze Mistrzów, mamy spore szanse na awans do fazy pucharowej, musimy jednak potraktować najbliższe mecze jak finały. Wiemy, że czeka nas mecz z trudnym rywalem, widzieliśmy już to na Stamford Bridge.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW