Buck: Poczekajmy na to co wydarzy się podczas okna transferowego - Chelsea24News
Buck: Poczekajmy na to co wydarzy się podczas okna transferowego
Buck: Poczekajmy na to co wydarzy się podczas okna transferowego

Buck: Poczekajmy na to co wydarzy się podczas okna transferowego

Bruce Buck wypowiedział się w sprawie Romana Abramowicza. Fani klubu zarzucają właścicielowi to, że stracił on zainteresowanie zespołem.

– Sprzedaż klubu? Z mojej wiedzy wynika, że to całkowita nieprawda. Nigdy nie usłyszałem od pana Abramowicza polecenia przygotowania klubu do sprzedaży czy szukania potencjalnego nabywcy. Ze względu na sytuację polityczną byli ludzie, którzy myśleli, że kupią klub po okazyjnej cenie, jednak oferty te były odrzucane.

– Roman Abramowicz nadal jest mocno zaangażowany w działanie klubu, tak jak dawniej rozmawia z nami o piłkarzach, o umowach, o grze zespołu. On rozmawia praktycznie każdego dnia z Mariną.

– Na ten moment to jedynie moje słowa, więc po prostu zaczekajmy na najbliższe okno transferowe. Jeżeli Chelsea wyda podczas niego sporo pieniędzy, to trudno będzie podważyć zaangażowanie Romana Abramowicza w klub.

Źródło: Daily Mail

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW