Abraham: Wolę zwyciężać niż strzelać bramki - Chelsea24News
Abraham: Wolę zwyciężać niż strzelać bramki
Abraham: Wolę zwyciężać niż strzelać bramki

Abraham: Wolę zwyciężać niż strzelać bramki

Na dzisiejszej konferencji prasowej na pytania dziennikarzy odpowiadał również Tammy Abraham.

– Przed pierwszym meczem z Valencią ja, Mason oraz Fikayo rozgrzewaliśmy się wspólnie i nie wierzyliśmy, że to dzieje się naprawdę. Nie graliśmy wcześniej w Lidze Mistrzów. Jutro czeka nas niezwykle ważne spotkanie, damy z siebie wszystko na murawie.

– Dla wielu z nas to spełnienie marzeń, teraz jednak nie zamierzamy się zatrzymywać. Zamierzamy stale się rozwijać, wiem że mogę się jeszcze bardzo poprawić. Staram się podglądać najlepszych snajperów takich jak Aguero czy Kane i czerpać od nich jak najwięcej.

– Uczono mnie mentalności, że najważniejsze jest zwycięstwo, więc jeżeli drużyna będzie wygrywać, a ja nie będę strzelać, to będzie wspaniale. Najważniejsze jest dobro drużyny, a potem moje indywidualne osiągnięcia.

– Nie strzelam mocnym drużynom? Nie myślę o tym, skupiam się tylko na swojej pracy. Jestem gotowy na spotkanie z Valencią. Uważam jednak, że każdy mecz w Premier League i Champions League jest wyzwaniem.

– Wiemy, że to dla nas najważniejszy mecz w tym sezonie, jutro musimy dać z siebie wszystko. To najważniejszy mecz w mojej karierze, więc będę odpowiednio przygotowany.

Źródło: Football London

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW