Ivanović: Chelsea zawsze będzie moim klubem - Chelsea24News
Ivanović: Chelsea zawsze będzie moim klubem
Ivanović: Chelsea zawsze będzie moim klubem

Ivanović: Chelsea zawsze będzie moim klubem

Branislav Ivanović spędził w Chelsea kilka ładnych lat. Został więc zapytany jak wspomina tamten czas.

– Kiedy Antonio Conte przybył do klubu na początku było wszystko OK, jednak przegraliśmy kilka spotkań, a on zmienił formację, po czym już nie grałem. Chciałem odejść, ponieważ nie mogłem sobie pozwolić, aby ostatnie lata kariery przesiedzieć na ławce, czułem że jestem jeszcze w stanie grać na wysokim poziomie.

– Chelsea zawsze będzie moim klubem, kocham ten zespół. Nie jestem już w stanie wyrzucić Chelsea z mojego życia, jestem dumny z tego, że mogłem być częścią najlepszego klubu na świecie.

– Kiedy trafiłem na Stamford Bridge, The Blues mieli najsilniejszą kadrę w historii. Wygrywali mecze z ogromną łatwością, wręcz niszczyli kolejnych rywali. To była maszyna, która praktycznie nie zawodziła. W takich warunkach ciężko było się przebić. Nie potrafiłem zrozumieć czemu nie gram, nikt nie powiedział mi, dlaczego tak jest. Trenowałem jak szalony, a mimo to nie otrzymałem szansy.

– Byłem mentalnie i fizycznie gotów, byłem także relatywnie młody. Teraz futbol się zmienił, młody piłkarz to gracz przed dwudziestką. Chciałem nawet odejść na wypożyczenie, na szczeście byli w klubie ludzie, którzy mnie odwiedli od tego pomysłu.

– Roman Abramowicz powiedział mi, abym poczekał na swoją szanse, a kiedy już ją otrzymam, abym ją wykorzystał. Miałem z nim wspaniałe profesjonalne relacje, kiedy traciłem wiarę w siebie, on mnie wspierał i mówił, że jest dobrze. To bardzo inteligentny gość, potrafi także podnosić na duchu. Dawał mi motywację do ciężkiej pracy.

Źródło: The Athletic

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW