Liga Mistrzów: Valencia vs Chelsea - Chelsea24News
Liga Mistrzów: Valencia vs Chelsea
Liga Mistrzów: Valencia vs Chelsea

Liga Mistrzów: Valencia vs Chelsea

W środowy wieczór na stadionie Nietoperzy, Chelsea zmierzy się z Valencią w przedostatnim meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów. Poprzedni pojedynek między tymi drużynami zakończył się zwycięstwem ekipy z Hiszpanii 1:0.

W ostatnim starciu między tymi dwoma zespołami Chelsea oswajała się z zakazem transferowym, utratą gwiazdy, jaką bez wątpienia był Hazard, a do tego dochodził nowy system gry. Mimo tych wielu burzliwych wydarzeń goście z Hiszpanii zostali postawieni przed trudnym zadaniem, któremu podołali bo to oni zeszli ze Stamford Bridge z 3 punktami.

W weekend Chelsea przegrała z Manchesterem City 1:2, nie był to mecz najwyższych lotów, jednak co by nie mówić to zawodnicy The Blues wiedzą jak się napędzić gdy wymaga tego rywal. Przeciw Nietoperzom nie zobaczymy: Rudigera, Loftus-Cheeka, Barkleya oraz Marcosa Alonso.

Valencia także w weekend uległa Realowi Betis również 1:2, tym samym kończąc swoją serię zwycięstw z rzędu. W składzie Hiszpanów nie zobaczymy: Garaya, Guedesa. Kondogbii, Coquelina, Sobriego, Diakhaby’ego, Picciniego, a także Cherysheva. Najskuteczniejsi zawodnicy w składzie to Dani Parejo (7 bramek) oraz Maximiliano Gomez (6 bramek).

Sytuacja The Blues w Lidze Mistrzów jest dość klarowna, a nawet w przypadku jednego punktu zawodnicy Lamparda spokojnie mogą zagwarantować sobie wyjście z grupy. Miejmy jednak nadzieję, że nikt w Chelsea nie będzie chciał komplikować sobie życia i 3 punkty z Mestallum Stadium trafią do Niebieskich.

Mecz rozpocznie się o 18:55.


 

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od lat 14. Na tym portalu moja działko to w znacznej mierze zapowiedzi. Poza samym pisaniem interesuje się retoryką oraz montażem wideo.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW