Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda - Chelsea24News
Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda
Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Już jutro Chelsea zagra z Valencią. Frank Lampard odpowiadał więc na pytania dziennikarzy podczas przedmeczowej konferencji prasowej.

– Nie możemy przegrać, w pierwszym meczu przegraliśmy, teraz nie może się to powtórzyć. Gdyby rywal nas pokonał to bylibyśmy w bardzo trudnej sytuacji.

– Myślę że wiele nauczyliśmy się dzięki pierwszemu spotkaniu z Valencią. Mamy przed sobą kolejne wyzwania, a mecze Ligi Mistrzów są jedynymi z nich. Mamy odpowiednią jakość, aby grać w tych rozgrywkach. Lekcją którą wyciągnęliśmy z pierwszego spotkania jest to, że nie możemy przysnąć ani na chwilę. Valencia ma fantastyczny stadion do gry w piłkę, jednak jednocześnie trudno się tutaj wygrywa. Wierzę jednak w grupę piłkarzy z którymi pracuję, wierzę że najlepsze jeszcze przed nami. Przegrana w pierwszym meczu sprawiła, że jesteśmy w tej sytuacji, wyjątkowo wcześnie zaczęliśmy fazę, gdzie każdy mecz może być ostatnim.

– Uwielbiałem grać w Lidze Mistrzów, to niezwykle prestiżowe rozgrywki. Chcemy być w tym turnieju na wiosnę.

– Barkley? Wspierałem go przy poprzedniej wpadce, wspieram także teraz. To oczywiste, że wykazał się brakiem profesjonalizmu, jednak to co zrobił, to nie było coś straszliwego. On wraca po kontuzji i ciężko pracuje. Bardzo go lubię.

– Oglądałem sporo spotkań Valencii. To solidna drużyna, która otrzyma wielkie wsparcie ze strony trybun.

– Tammy nie strzela w ważnych meczach? Zależy co rozumiesz przez ważne mecze – zdobył przecież bramkę z Lille na wyjeździe. Zdobył dla nas już wiele ważnych bramek, strzelał na poziomie Champions League oraz w reprezentacji Anglii.

– Hudson-Odoi nie był dostępny, mamy nadzieję, że w weekend będzie w stanie zagrać. Rudiger walczy o powrót do kondycji meczowej, to kwestia najbliższych dni.

Źródło: Football London

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW