Emerson: Pamiętam ten mecz. Był niesamowity! - Chelsea24News
Emerson: Pamiętam ten mecz. Był niesamowity!
Emerson: Pamiętam ten mecz. Był niesamowity!

Emerson: Pamiętam ten mecz. Był niesamowity!

Kiedy 17-letni Emerson zasiadał w 2012 roku do oglądania finału Ligi Mistrzów, nie spodziewał się, że pewnego dnia zagra w drużynie, której kibicował.

– W Brazylii cały czas oglądaliśmy Ligę Mistrzów, spotykaliśmy się i rozmawialiśmy o najlepszych zawodnikach w Europie. Wszyscy młodzi zawodnicy opuszczający Brazylię, marzą o grze w Lidze Mistrzów. Kiedy byłem mały, dorastałem oglądając takich graczy jak Deco, Ronaldinho czy Samuel Eto’o.

– Doskonale pamiętam ten mecz. Był niesamowity. Oglądałem go z przyjaciółmi i rodziną. Wszyscy mówili, że Bayern wygra ten mecz. Ja oczywiście kibicowałem Chelsea, więc kiedy wygrali, byłem bardzo szczęśliwy.

Brazylijczyk ma nadzieję, że dzisiaj po raz pierwszy wystąpi dla The Blues w Lidze Mistrzów podejmując Valencię. Jego pierwsze mecze w europejskich pucharach miały miejsce w tamtym sezonie, kiedy The Blues sięgnęli po Ligę Europy.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od 2012 roku. Wierny fan wielkiego Franka Lamparda oraz perełek z akademii. Fan całej Premier League oraz Realu Madryt. Uczeń klasy maturalnej w liceum.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW