Willan: Odejdę tylko wtedy, gdy... - Chelsea24News
Willan: Odejdę tylko wtedy, gdy…
Willan: Odejdę tylko wtedy, gdy…

Willan: Odejdę tylko wtedy, gdy…

Willian wypowiedział się o swojej obecnej sytuacji kontraktowej oraz o zmianach, które wprowadził Frank Lampard.

– Być prowadzonym przez Franka Lamparda to dla mnie niezwykły przywilej. Grałem obok niego w klubie, a teraz jest naszym menedżerem. Czuję się dobrze i bardzo pewny siebie.

– Mamy w tym sezonie wiele więcej wolności, w ostatnich sezonach włoscy trenerzy chcieli, abyśmy grali niczym roboty. Lampard daje nam natomiast wiele więcej swobody, dzięki czemu możemy zaskakiwać rywala, tak jak to czasami robiliśmy za Jose Mourinho.

– Myślę o tym, aby zostać w klubie, jednak moja umowa kończy się wraz z zakończeniem tego sezonu. Nie wiem jak wygląda obecna sytuacja, nie mam pojęcia, czy kontrakt zostanie przedłużony. Chcę zostać na kilka następnych lat, to nie ulega wątpliwości. Czuję się tutaj bardzo dobrze, czuję miłość ze strony fanów oraz ludzi pracujących w klubie. Lubię także Londyn, nie chcę odchodzić. Odejdę tylko wtedy, gdy klub nie będzie chciał, abym został.

Źródło: Globo Esporte

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW