Chelsea spróbuje pozyskać Skriniara! - Chelsea24News
Chelsea spróbuje pozyskać Skriniara!
Chelsea spróbuje pozyskać Skriniara!

Chelsea spróbuje pozyskać Skriniara!

W ostatnim czasie mnóstwo piłkarzy jest łączonych z Chelsea jako potencjalny, zimowy transfer, a tym razem chodzi o Milana Skriniara z Interu Mediolan, który uważany jest za jednego z najlepszych stoperów na świecie.

Sytuacji Słowaka od dłuższego czasu przygląda się mnóstwo topowych, europejskich drużyn, w tym Real Madryt, który obecnie prowadzi w potencjalnym wyścigu o zawodnika. Spekuluje się, że oferta jaka może wypłynąć z Hiszpanii może osiągnąć nawet kwotę 85 milionów euro, co może sprawić, że drużynie Chelsea może być ciężko rywalizować z gigantem LaLiga o tego piłkarza. Drużyna ze Stamford Bridge na pozycji stopera posiada aktualnie Rudigera, Tomoriego, Christensena oraz Zoume, są to solidne wybory, lecz brakuje im obrońcy klasy światowej, którym jest właśnie Skriniar. Od czasu dołączenia Słowaka do Interu, jest czołową postacią swojej drużyny oraz liderem defensywy. Milan jest bardzo silny, dobrze operuje piłką oraz jest bardzo niebezpieczny przy stałych fragmentach gry.

Jego umowa z klubem z Giuseppe Meazza wygasa dopiero w 2023 roku, co może utrudnić negocjacje z potencjalnym nabywcą stopera. Obecny trener Interu, Antonio Conte na pewno nie będzie chciał pozwolić na to, aby jego kluczowy zawodnik odszedł z drużyny, a szczególnie do swojej byłej drużyny, do Chelsea. Możemy spodziewać się, że rywalizacja o zakontraktowanie Skriniara będzie bardzo zacięta.

Źródło: Golazogoal

 

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW