Dyche: Możliwe, że Drinkwater znajdzie się w kadrze meczowej w weekend - Chelsea24News
Dyche: Możliwe, że Drinkwater znajdzie się w kadrze meczowej w weekend
Dyche: Możliwe, że Drinkwater znajdzie się w kadrze meczowej w weekend

Dyche: Możliwe, że Drinkwater znajdzie się w kadrze meczowej w weekend

Danny Drinkwater po kompletnie nieudanym sezonie 2018/19, na obecny sezon został wypożyczony do Burnley. Z początku wydawało się to rozsądnym rozwiązaniem, lecz przez swoją głupotę, którą zrobił Drinkwater we wrześniu,  doznał kontuzji, która uniemożliwiła mu grę.

Danny od jakiegoś czasu trenuje już razem z zespołem, a menedżer Burnley, Sean Dyche, rozważa włączenia Drinkwatera do kadry meczowej na najbliższe spotkanie przeciwko Crystal Palace.

– Danny jest brany pod uwagę do kadry meczowej w najbliższym spotkaniu, dobrze trenował oraz pracował. Widać u niego poprawę formy fizycznej.

– To są dylematy, które chcesz. W poprzednim sezonie mieliśmy okrojoną drużynę z powodu kontuzji, a teraz zbliżamy się do tego, aby cały zespół był w pełni zdrowy i gotowy.

Ashley Westwood, który rozgrywa wszystkie mecze w Burnley od pierwszej minuty, jest w najbliższym spotkaniu zawieszony za kartki, co może otworzyć drzwi Drinkwaterowi do zadebiutowania dla drużyny z Turf Moor w Premier League. Drinkwater do tej pory dla The Clarets wystąpił zaledwie w jednym spotkaniu w ramach Carabao Cup w sierpniu, przeciwko Sunderlandowi.

Źródło: Football.London

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW