Willian i Pedro odejdą już w styczniu? - Chelsea24News
Willian i Pedro odejdą już w styczniu?
Willian i Pedro odejdą już w styczniu?

Willian i Pedro odejdą już w styczniu?

Kilka dni temu Willian stwierdził w jednym z wywiadów, że nie otrzymał od Chelsea żadnej propozycji kontraktowej. Okazuje się jednak, że nie jest to prawda, bowiem The Blues zaoferowali mu umowę, jednakże nie tak korzystną, jakiej oczekiwałby sam zawodnik.

Chelsea wystosowała propozycję rocznej umowy, jednak Willian chce otrzymać dwuletni kontrakt. W poprzednim sezonie umowę na dwa lata otrzymał David Luiz, klub wówczas złamał swoje zasady co do kontraktowania graczy powyżej trzydziestego roku życia na więcej niż sezon. Ostatecznie Luiz z klubu odszedł, a Chelsea chce przywrócić do życia zasadę o rocznych umowach.

Frank Lampard pragnie zatrzymać Williana w klubie, jednak zdaje sobie sprawę z tego, że Chelsea nie może dojść do porozumienia ze skrzydłowym.

Sam Willian jest w tym sezonie regularnie grającym piłkarzem i bardzo chwali zespół prowadzony przez Lamparda.

– Myślę, że Chelsea może wygrać coś w tym sezonie, tak jak zawsze. Musimy tylko kontynuować ciężką pracę.

Oprócz Williana kontrakty wygasają również Giroud oraz Pedro, każdy z tej trójki już za nieco ponad miesiąc wejdzie w ostatnie półrocze swojej umowy, przez co będą mogli rozmawiać z nowym pracodawcą bez zgody The Blues.

Może się więc okazać, że Chelsea będzie skłonna sprzedać całą trójkę, jeżeli zakaz transferowy zostanie odwołany. Gdyby tak się stało to na radarze klubu znajduje się Zaha, gdyż zakup Sancho prawdopodobnie będzie możliwy dopiero latem, a Chelsea nie będzie chciała pozostać z dwójką skrzydłowych.

Źródło: Telegraph

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW