Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda - Chelsea24News
Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda
Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Już jutro Chelsea podejmie West Ham United. Czas więc na przedmeczowe wypowiedzi bossa.

– Abraham? Pod koniec weekendu będziemy wiedzieć więcej, jednak nie będzie go w kadrze na mecz z West Hamem. Gracze którzy mogą zająć jego miejsce będą gotowi.

– Nie powiedziałbym, że zwolnienie Emery’ego było nieuniknione, jednak w ostatnich tygodniach widzieliśmy kilka zaskakujących rzeczy. Szkoda, myślę że dawał z siebie wszystko.

– Allegri w Arsenal? Nie wiem, nigdy nie miałem okazji z nim porozmawiać.

– Mecz z West Hamem? Zamierzam po prostu wykonywać swoją pracę. Wiemy, że w tym meczu fani obu drużyn dadzą z siebie wszystko, bo to prawdziwi pasjonaci. Premier League to niezwykle trudne rozgrywki, dlatego trudno ferować wyroki o jakiekolwiek drużynie w tym okresie. West Ham to dobra drużyna z świetnymi piłkarzami, mają dobrego menedżera, jednak my będziemy na nich gotowi. To derby.

– Pellegrini to dobry człowiek i menedżer, zawsze bardzo ciężko pracuje.

– Roberto? Nie zamierzam wypowiadać się o formie pojedynczych graczy rywala.

– Nie ma czegoś takiego jak dobry czas na rozegranie meczu derbowego. Takie spotkania rządzą się własnymi prawami i zawsze są wielkim wyzwaniem.

– Nie podobało mi się ostatnie 20 minut meczu z Valencią, jednak nie obawiam się o naszą defensywę. Tracimy więcej niż chcielibyśmy tracić, jednak wiemy że możemy się poprawiać. Jest okey, jednak chcemy być lepsi.

– Każda drużyna chcąca rywalizować w wielu turniejach musi mieć szeroki skład, my taki mamy.

– Rudiger? Jest coraz bliżej. Obecnie przechodzi mini okres przygotowawczy, pracuje bardzo ciężko.

– Batshuayi? Ciężko zachować odpowiednią etykę pracy i zaangażowanie, gdy nie grasz zbyt wiele, jednak on to potrafi. Wspaniale to widzieć.

– Jestem zadowolony z tego jak nasza drużyna się prezentuje, myślę że odnaleźliśmy odpowiedni balans, płynnie potrafimy zmieniać nastawienie.

– Kepa bardzo ciężko pracuje na treningach nad tym, aby być coraz lepszym. To pierwsza osoba, która powie otwarcie, że musi się poprawić.

– Dla nas mecz z West Hamem to kolejne spotkanie, nie myślę o emocjach z mojego punktu widzenia. Chcemy jednak pokazać pasję i zaangażowanie, wiem bowiem że piłkarze tacy jak Noble czy Rice zrobią to dla swojej drużyny i menedżera.

Źródło: Football London

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW