Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda - Chelsea24News
Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda
Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

The Blues ulegli West Hamowi w dzisiejszym spotkaniu, czas więc na pomeczową konferencję prasową.

– Czy nasza porażka to szok? To nie jest odpowiednie słowo. Premier League to takie rozgrywki, gdzie każdy może cię pokonać. Jesteśmy rozczarowani, to odpowiednie słowo.

– Nie sądzę, abym dokonał zbyt wiele zmian. Musiałem myśleć o niektórych piłkarzach, którzy byli zmęczeni po ostatnim spotkaniu. Wróciliśmy z Walencji zbyt późno, teraz jednak musimy myśleć o następnym meczu. Uważam, że skład wystawiony przeze mnie posiadał odpowiednią jakość, aby wygrać w dzisiejszym spotkaniu.

– Czy mamy zbyt wąską kadrę? Płacimy w tym sezonie za błędy, przez które otrzymaliśmy zakaz transferowy. Nadal jednak wierzę w mój skład, dokonałem dzisiaj kilku zmian, nie potrafiliśmy jednak zagrać na odpowiednim poziomie. Wierzę w mój skład i myślę, że w tym sezonie pokazaliśmy już naprawdę dużo. Dzisiaj był taki dzień, gdzie nic nam nie wychodziło, nie zamierzam wyciągać pochopnych opinii na temat poszczególnych piłkarzy. Zobaczymy jak zareagujemy w meczu z Aston Villą.

– Czy brak Abrahama był kluczowy? Nie, brak jednego piłkarza nigdy nie jest decydujący.

– Dziś nie byliśmy wystarczająco dobrzy w strefie obronnej rywala. W meczu z Manchesterem City także zabrakło nam odpowiednich decyzji w strefie obronnej rywala. Musimy grać z większą intensywnością. Zazwyczaj mamy problemy z wykończeniem sytuacji, które stwarzamy, dzisiaj jednak ich nie stwarzaliśmy.

– Czułem że postawienie na Pulisica w roli dziewiątki będzie dobry, ponieważ West Ham bronił się głęboko i chcieliśmy kogoś, kto będzie wyciągał wyżej defensorów. Uznałem też, że Callum wprowadzi nieco magii do naszej gry, która była zbyt statyczna.

– To było oczywiste, że zdarzą nam się także gorsze wyniki, nigdy nie miałem sezonu, gdzie nie doznałem porażki. Musimy stale się rozwijać i razem iść do przodu. To nie takie proste, aby naprawić coś, co nie działa. Ogólnie zagraliśmy spotkanie, które można było zagrać wiele lepiej, to jednak część procesu. W ostatnim czasie słyszałem o nas wiele pochwał, jednak staram się zawsze omijać opinie spoza klubu, ponieważ w tej lidze walka nigdy się nie kończy i trwa do ostatniego meczu.

Źródło: Football London

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW