West Ham pokonuje Chelsea - druga ligowa porażka z rzędu! - Chelsea24News
West Ham pokonuje Chelsea – druga ligowa porażka z rzędu!
West Ham pokonuje Chelsea – druga ligowa porażka z rzędu!

West Ham pokonuje Chelsea – druga ligowa porażka z rzędu!

Dzisiejsze spotkanie było tym, które Chelsea musi wygrywać niezależnie od wszystkiego. West Ham to drużyna, która bardzo słabo weszła w ten sezon, dlatego w spotkaniach u siebie z takimi rywalami nie mamy prawa tracić punktów, tak jednak było właśnie dzisiaj.

Od początku meczu było widać, że The Blues brakuje pomysłu na rozegranie futbolówki, schemat z Tammym Abrahamem, który utrzymuje się przy futbolówce i zgrywa do kolegów dzisiaj nie zadziałał, ponieważ Anglik nie mógł zagrać. Chelsea odbijała się co i rusz od ściany złożonej z zawodników West Hamu i nie potrafiła stworzyć żadnej klarownej sytuacji.

Druga połowa to bardzo podobny schemat, jedyna różnica polegała na tym, że gracze rywala zdobyli bramkę. Reece James nie zdołał zatrzymać Cresswella, który dość łatwo go minął i uderzył na bramkę.

Do końca meczu nie udało nam się stworzyć klarownej sytuacji, choć Lampard próbował zmian, wprowadzając Hudsona-Odoi, Williana oraz N’Golo Kante.

The Blues przegrywają drugi mecz ligowy z rzędu, jednak w tym przypadku nie ma żadnego usprawiedliwienia. Chelsea musiała dzisiaj wygrać, dlatego brak choćby punktu jest kompromitacją. Trzeba jednak pamiętać, że tak młoda drużyna będzie miała wahania formy i dzisiaj mieliśmy tego idealny przykład.

West Ham wygrywa na Stamford Bridge, a przewaga nad rywalami spoza TOP4 coraz bardziej maleje. Kolejny mecz w środę.

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW