Kulusevski: Ulubiony klub? Chelsea! - Chelsea24News
Kulusevski: Ulubiony klub? Chelsea!
Kulusevski: Ulubiony klub? Chelsea!

Kulusevski: Ulubiony klub? Chelsea!

Dejan Kulusevski to 19-letni pomocnik pochodzący ze Szwecji, który obecnie występuje na wypożyczeniu w Parmie, a wypożyczony jest z Atalanty. Dejan rozgrywa bardzo dobry sezon w barwach Parmy i przez to jest łączony z transferem do większych klubów, a największe zainteresowanie zawodnikiem przejawiają Manchester Unites, Arsenal, Tottenham, Juventus oraz Inter.

Młody Szwed pokazuje na boiskach Serie A, że posiada bardzo duże umiejętności, przy czym jest bardzo wszechstronny, gdyż może zagrać jako środkowy pomocnik, ofensywny pomocnik czy jako skrzydłowy. W tym sezonie w Serie A wystąpił w 14 spotkaniach, udało mu się strzelić 3 gole oraz zaliczyć 5 asyst.

Kulusevski twierdzi, że zdaje sobie sprawę, że wzrasta zainteresowanie jego osobą, lecz tej zimy nie zamierza zmieniać otoczenia.

– Czuje się bardzo dobrze w Parmie. Cieszę się, że tu jestem, znalazłem idealny klub dla siebie. Plotki transferowe? Dobrze gram, więc to normalne, że łączą mnie z różnymi klubami, jednak nie myśle o transferze zimowym. Mam roczny kontrakt z Parmą i zamierzam go wypełnić.

Dodadkowym utrudnieniem w negocjacjach dla wyżej wymienionych klubów może być fakt, iż Dejan jest kibicem Chelsea, co potwierdził w wywiadzie ze szwedzką telewizją. To może sprawić, że Szwed nie będzie chciał przejść m.in. do Arsenalu czy Tottenhamu.

Źródło: TALKSPORT

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW