Pau Torres na celowniku Chelsea! - Chelsea24News
Pau Torres na celowniku Chelsea!
Pau Torres na celowniku Chelsea!

Pau Torres na celowniku Chelsea!

Pau Torres to 22-letni środkowy obrońca, który obecnie występuje w Villarealu. Reprezentant Hiszpanii w tym sezonie jest kluczową postacią defensywy swojej drużyny i zbiera wiele pochwał za swoją dobrą grę.

Według The Sun, największe zainteresowanie zawodnikiem jeszcze do niedawna przejawiał Arsenal, gdyż wielkim fanem umiejętności Hiszpana był ówczesny menedżer Kanonierów, Unai Emery. Zainteresowanie Torresem przejawiają jeszcze Manchester City oraz Chelsea.

Pau jest wychowankiem ekipy Żółtej Wodzi Podwodnej, a podczas ostatniego sezonu był wypożyczony do Malagi, gdzie zebrał cenne doświadczenie. W tym sezonie regularnie występuje w szeregach Villarealu w formacji defensywnej. Podczas obecnej kampanii, stoper wystąpił w 15 spotkaniach, udało mu się strzelić jednego gola oraz zaliczyć jedną asystę. Dzięki swojej dobrej formie, Torres zdołał zadebiutować w reprezentacji Hiszpanii, wchodząc z ławki kiedy to zmienił Serio Ramosa.

Torres jak każdy piłkarz klubu z LaLiga posiada klauzulę wykupu, która w tym przypadku wynosi 43 miliony euro. Villareal ma być nieugięty w potencjalnych negocjacjach i nie zgadzać się na obniżenie ceny, co może odstraszyć Arsenal w walce o tego piłkarza.

Źródło: 90 min

O autorze

Jakub Czapran

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW