Pamiętnik analfabety #1 - Chelsea24News
Pamiętnik analfabety #1
Pamiętnik analfabety #1

Pamiętnik analfabety #1

Długo o tym myślałem i wreszcie zdecydowałem się na wprowadzenie takiej serii na ten portal. Lubię pisać – na pewno to wiecie, dlaczego więc miałbym nie skorzystać z faktu, że posiadam portal? Zastanawiacie się na pewno czym będzie ten „pamiętnik”, prawda? Muszę wam powiedzieć, że sam jeszcze tego nie wiem! Będzie to na pewno mój brudnopis, gdzie będą pojawiać się wszystkie przemyślenia dotyczące futbolu (nie tylko tego ze Stamford Bridge). Co tydzień wyleję z siebie nieco żółci, pochwalę się czymś, a może nawet opowiem dowcip! Zapraszam was na debiutancki odcinek!


Nadal nie potrafię uwierzyć, że Frank Lampard prowadzi Chelsea. Przyznam szczerze, że dla mnie jest to najbardziej ekscytujący sezon odkąd zostałem fanem The Blues. Przeżyłem wielkie wzloty i upadki The Blues, ale teraz dostaję wreszcie sezon niczym z Football Managera. Dzieciaki dostają swoje szanse i je wykorzystują, a na ławce siedzi Frank Lampard. Ten sam, który był moim idolem, ten sam który dał mi radość nawet, gdy strzelał bramkę przeciwko The Blues. Z jednej strony wiem, że to prawda, ale z drugiej, gdy dłużej o tym pomyślę, to tli się coś w rodzaju niepewności, że to jedynie sen i obudzę się, wejdę na portal i napiszę kolejną konferencję prasową Maurizio Sarriego czy Antonio Conte. Chwilo trwaj…


Myślę że nie ma co dłużej wstrzymywać tej informacji – Chelsea24News będzie miała kanał na YouTubie. W ostatnich tygodniach bardzo mocno pracowałem nad pewnymi postanowieniami i zmianami, które chce wdrożyć do swojego życia. Jednym z nich jest zrobienie ostatecznego kroku ku wejściu na YouTube. Próbowałem już kilka razy, jednak zawsze dawałem ciała (lub coś mi przeszkadzało). Jestem jednak osobą upartą i teraz się uda – jestem przekonany. Już w najbliższych dniach pojawi się pierwszy film dotyczący Chelsea.

Moja „kariera” vlogera podzieli się na trzy kanały: Chelsea24NewsTV (tutaj pojawiać się będą treści dotyczące Chelsea tylko i wyłącznie), FiveO’ClockTV (będzie to kanał, gdzie znajdziecie nagrania dotyczące całej ligi angielskiej, czasami nawet spoza Premier League), trzeci kanał (jeszcze bez nazwy) będzie moim ‚śmietnikiem’, gdzie co jakiś czas będę stremował jak gram w Football Manager czy inne gierki.

Jak często będą pojawiać się nagrania? Nie zamierzam tworzyć grafiku nagrań, jednak mogę obiecać, że na każdym z dwóch pierwszych kanałów pojawi się przynajmniej po jedno nagranie tygodniowo. Czy mi się uda? Wierzę!

Jestem ciekaw jak kanały się przyjmą, ale będąc szczerym uważam, że jestem osobą, która ma coś do przekazania. A nagrywanie filmów to coś, co zawsze mnie kręciło, zawsze czegoś brakowało, a jak wiemy najtrudniejsze są pierwsze kroki, potem lecisz już siłą rozpędu.


Przyznam się, że nie mogę doczekać się zimowego okna transferowego. Czuję, że uda nam się uciec od zakazu transferowego, wobec czego styczeń zapowiada się niewiarygodnie ciekawie. Kilku graczy powinno odejść, a kilku dołączyć do zespołu. Spodziewam się mnóstwa plotek i chociaż jednego transferu, który będzie dla nas wszystkich niespodzianką. Generalnie takowe niespodzianki kończyły się dla nas przykro, jednak zdarzały się wyjątki – Emerson i Giroud nie były wzmocnieniami, które były pewne od początku, a jednak ostatecznie dali zespołowi bardzo dużo. Mam nadzieję, że czasy Zappacostów są już za nami…


Gdy byłem młodszy to myślałem, że ‚wyrosnę’ z kibicowania. Czułem, że ta zajawka niegdyś wygaśnie i będę coraz rzadziej oglądał mecze, a ostatecznie skończy się na sprawdzaniu wyników dwa dni po fakcie. Muszę przyznać – byłem kretynem! Mam 26 lat, a nawet grafik w pracy dopasowuję do spotkań Chelsea. Żyję klubem, tak jakbym mieszkał sto metrów od Stamford Bridge. Czy przesadzam? Być może. Jestem jednak pewien, że praca przy portalu daje mi ogromną radość i nie zamierzam tego rzucać. Każdy kolejny dzień daje mi nowe wyzwania, a Chelsea przysparza emocji co sezon. Myślę jednak, że gdyby nie przybycie Franka to zajawka nie byłaby tak ogromna, to on sprawił, że znowu czuję się jak mały chłopiec czekający na ten jeden mecz w sezonie transmitowany w TVP.

Choć przez ostatnie sezony nie potrafiłem sobie odmówić spotkania Chelsea, to przez końcowe tygodnie Conte oraz Sarriego spotkania oglądałem bardziej z obowiązku. Nie było nerwowego oczekiwania, było jedynie uzależnienie klubem. Teraz po prostu nie mogę doczekać się kolejnego spotkania i mecz z Aston Villą jest dla mnie niczym finał Ligi Mistrzów. Żebyście tylko widzieli, jak celebruję bramki Tammy’ego! 😉


Dziś przyznają Złotą Piłkę. Jestem ciekaw, kiedy doczekamy się momentu, gdzie galę będziemy oglądać trzymając kciuki za zawodnika Chelsea. Gdybyście mieli wytypować takiego gracza, to które nazwisko podacie? Ja uważam, że Hudson-Odoi!

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW