Chelsea zawalczy z Romą o Hysaja! - Chelsea24News
Chelsea zawalczy z Romą o Hysaja!
Chelsea zawalczy z Romą o Hysaja!

Chelsea zawalczy z Romą o Hysaja!

Prawy obrońca SSC Napoli od dłuższego czasu jest obserwowany przez zarząd Tle Blues i rozpatrywany jako potencjalny transfer na prawą obronę.

Albańczykiem zainteresowanie przejawia również inny klub z Włoch, AS Roma, który ze względu na kontuzje Spinazzoli oraz Zappacosty szuka nowego, bocznego obrońcy. Menedżer Giallorossich jest ponoć niezadowolony z głębi składu na tej pozycji i stąd zainteresowanie zawodnikiem, który jest już ograny w Serie A. Zarząd klubu z Rzymu będzie starać się negocjować jak najniższą ofertę, ze względu na fakt, iż Hysaj nie jest ważnym ogniwem składu pod sterami Carlo Ancelottiego. Drugim powodem obniżenia potencjalnej kwoty za zawodnika, ma być fakt, że jego umowa z Napoli wygasa latem 2021 roku.

Według The Sun, Chelsea rok temu oferowała około 43 miliony euro za prawego obrońcę, lecz ta oferta została odrzucona. Wydaje się jednak, że gdyby teraz chciał ktoś pozyskać Elseida, to kwota byłaby znacznie niższa, niż ta,  którą oczekiwał klub z Neapolu rok temu. Zarząd The Blues rozważa sprowadzenie Albańczyka ze względu na przeciętną i niestabilną formę kapitana drużyny, Azpilicuety.

Elseid Hysaj w tym sezonie w barwach Napoli wystąpił łącznie w 5 spotkaniach Serie A, gdzie łącznie na boisku przebywał 228 minut. Podczas swoich występów nie udało mu się strzelić gola bądź zanotować asysty.

Źródło: Mirror

O autorze

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW