Coutinho: Chętnie pozostanę w Bayernie - Chelsea24News
Coutinho: Chętnie pozostanę w Bayernie
Coutinho: Chętnie pozostanę w Bayernie

Coutinho: Chętnie pozostanę w Bayernie

Philippe Coutinho podczas swojego pobytu w Liverpoolu pokazywał się ze świetnej strony i zdecydowanie był jednym z najlepszych zawodników ligi. W barwach klubu z Anfield był liderem ofensywy i niejednokrotnie w pojedynkę dawał punkty swojemu klubowi.

Podczas zimowego okienka transferowego w 2018 roku, Brazylijczyk zdecydował się na transfer do FC Barcelony, a jednym z ważnych argumentów był fakt, iż jak sam zawodnik twierdzi, zawsze marzył o grze dla Dumy Katalonii. Domyślnie miał zostać następca Andreasa Iniesty, lecz Philippe nie odnalazł się w Barcelonie i nie prezentował takiego samego poziomu jak w Anglii, dlatego Blaugrana zdecydowała się wypożyczyć zawodnika do Bayernu Monachium, który posiada klauzulę wykupu Brazylijczyka.

W Chelsea wciąż niepewna jest sytuacja Williana, gdyż do tej pory nie przedłużył swojej umowy z The Blues, a prawie pewne przesądzone jest odejście Pedro z klubu, co sprawia, że zarząd klubu ze Stamford Bridge szuka potencjalnych następców. Gdyby obaj skrzydłowi zdecydowali się na opuszczenie szeregów Chelsea, konieczne byłoby zakontraktowanie dwóch nowych zawodników, a jednym z nich może być Coutinho.

Brazylijczyk wypowiedział się krótko na temat swojej sytuacji w Bayernie Monachium.

– Jeżeli będzie taka możliwość, chętnie pozostanę w Bayernie.

Klub z Niemiec ma być zadowolony z tego co prezentuje Brazylijczyk na boisku, lecz nie wiadomo, czy będzie chciał zapłacić tak wielką kwotę za piłkarza, a Chelsea ma być klubem, który przystałby na warunki Barcelony.

Źródło: icfootballnews

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW