Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda - Chelsea24News
Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda
Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Już jutro Chelsea zmierzy się z Aston Villą, zapraszamy więc na przedmeczową konferencję prasową.

– Chcemy, aby Tammy jutro zagrał, dlatego przed meczem dokonamy odpowiednich testów i zadecydujemy. Na ten moment odczuwa jeszcze ból, jednak jest w dobrej formie i zawsze daje z siebie wszystko. To oczywiste, że jest ważnym piłkarzem naszej drużyny, jednak nie można powiedzieć, że brak jednego piłkarza zadecydował o porażce. Mamy odpowiednią rywalizację na pozycji napastnika.

– Ross w poniedziałek zachorował, dlatego nie będzie w stanie zagrać. Rudiger prawdopodobnie będzie gotów za maksymalnie dziesięć dni.

– Porażki to cześć futbolu. Wyjazdowe spotkanie z Manchesterem City to zawsze niezwykle trudny sprawdzian, teraz musimy odpowiednio zareagować. Ważne jest to, abyśmy w stu procentach przygotowali się na jutrzejszy mecz.

– Spotkanie z Johnem Terrym nie będzie dla mnie czymś nowym, w Championship dwukrotnie przyszło nam się zmierzyć. Mam ogromny respekt do tego, co udało im się stworzyć w Aston Villi. Jestem przekonany, że zostanie bardzo dobrze przywitany przez fanów, jestem przekonany, że to będzie dla niego emocjonalny powrót, więc nie możemy się już go doczekać. Musimy jednak skupić się na swojej pracy. Ostatnio rozmawialiśmy w poprzednim tygodniu.

– Wyrok Trybunału Arbitrażowego? Nic nowego się nie wydarzyło, jednak myślę, że w najbliższych dniach usłyszymy werdykt.

– Marcos Alonso? Muszę dokonywać wyborów na każdej pozycji. Potrzebujemy jednak szerokiej kadry, to normalne że niektórzy będą rozczarowani moimi wyborami. Potrzebujemy jednak każdego z naszych graczy.

– Ross trenuje z drużyną, jest w pełni zaangażowany, to nigdy nie było problemem w jego przypadku.

– Każdy mecz to wynik starań całej drużyny, to cała drużyna ponosi odpowiedzialność. Wierzę w profesjonalizm moich graczy, jednak wiem że każdy jest człowiekiem i chce grać regularnie.

Źródło: Football London

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW