Terry: Frank sprawił, że Chelsea jest lubiana - Chelsea24News
Terry: Frank sprawił, że Chelsea jest lubiana
Terry: Frank sprawił, że Chelsea jest lubiana

Terry: Frank sprawił, że Chelsea jest lubiana

John Terry pochwalił wkład Franka Lamparda w budowę nowego wizerunku Chelsea. The Blues przez długi czas mieli przyklejoną łatkę drużyny, która wygrywała w bardzo nieatrakcyjnym stylu, teraz jednak to się zmieniło.

– Frank wykonał niewiarygodną pracę odkąd wrócił do klubu. Na pewno pomogło im to, że nie stawiano wielkich oczekiwań, jednak on oraz Jody odmienili Chelsea bardzo mocno. Piłkarze wiedzą, że jeżeli będą wystarczająco mocno pracować to otrzymają szansę. To jest coś, co chcą widzieć fani klubu.

– Tak naprawdę to ja byłem ostatnim wychowankiem, który na stałe wdarł się do pierwszego zespołu The Blues. Frank natomiast ogląda wszystkie spotkania zespołów młodzieżowych, a jego sztab trzyma rękę na pulsie i regularnie daje informacje zwrotne młodym piłkarzom. Oni wiedzą co muszą zrobić, aby dostać szansę w pierwszym zespole.

– Chelsea jest teraz kochana przez ludzi, myślę że to pierwszy raz odkąd pamiętam. Naprawdę da się ich lubić! To wspaniałe patrzeć na to jak kolejni młodzi piłkarze otrzymują swoje szanse.

– Dobrze mi w Aston Villi, dopiero co przedłużyłem kontrakt. Naprawdę bardzo dużo uczę się od Deana, poza tym pracuję w wielkim klubie. To oczywiste, że chcę być menedżerem, jednak na wszystko przyjdzie czas. Teraz muszę się uczyć każdego dnia.

Źródło: GOAL

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW