Chelsea pewna siebie w walce o Sancho - Chelsea24News
Chelsea pewna siebie w walce o Sancho
Chelsea pewna siebie w walce o Sancho

Chelsea pewna siebie w walce o Sancho

The Blues zamierzają zmierzyć się z ligowym rywalami w walce o zakontraktowanie Jadona Sancho. The Blues są gotowi pobić swój rekord transferowy, aby sprowadzić do siebie angielskiego skrzydłowego. Najpoważniejszym rywalem w walce o Sancho ma być Manchester United, jednak działacze The Blues są przekonani, że są w stanie pokonać rywala z Old Trafford w tej kwestii.

Klub czeka teraz na decyzję Trybunału Arbitrażowego w sprawie odwołania od zakazu transferowego i jeżeli zakaz zostanie zdjęty, to już zimą podejmą próbę pozyskania skrzydłowego.

Jednym z atutów Chelsea ma być fakt, że bliscy przyjaciele Sancho to właśnie zawodnicy The Blues (Abraham oraz Hudson-Odoi).

Borussia co prawda wolałaby pozostawić skrzydłowego do końca sezonu, jednak mogą być skłonni sprzedać go już zimą w przypadku atrakcyjnej oferty, zwłaszcza że klub z Niemiec rozgląda się już za skrzydłowymi.

Wśród zainteresowanych znajduje się również Liverpool, jednak na ten moment Sancho nie mógłby liczyć na grę w pierwszym składzie, gdyż na skrzydłach The Reds występują Mohamed Salah oraz Sadio Mane.

Źródło: GOAL

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW