Chelsea U21 odpada z EFL Trophy - Chelsea24News
Chelsea U21 odpada z EFL Trophy

Zawodnicy Chelsea U21 odpadli wczoraj z EFL Trophy po porażce z czwartoligowym Walsall 3:2. The Blues swój udział w rozgrywkach, w których udział biorą drużyny z dwóch najniższych zawodowych lig angielskich oraz młodzieżowe zespoły Premier League zakończyli już na drugiej rundzie.

Podopieczni Andy’ego Myersa niemal perfekcyjnie rozpoczęli spotkanie na Bescot Stadium, ponieważ już po 10 minutach prowadzili 0:2 po dwóch trafieniach Tariqa Lamptey’a. Niestety w drugiej połowie do głosu doszli gospodarze wyrównując stan meczu w 78 minucie. Na domiar złego w doliczonym czasie gry gola dla The Saddlers zdobył Daniel Scarr, czym zagwarantował swojej drużynie awans do trzeciej rundy pucharu.