Dwóch kandydatów na pozycję lewego obrońcy - Chelsea24News
Dwóch kandydatów na pozycję lewego obrońcy
Dwóch kandydatów na pozycję lewego obrońcy

Dwóch kandydatów na pozycję lewego obrońcy

Chelsea oczekuje teraz informacji zwrotnej w sprawie odwołania od zakazu transferowego. Gdyby okazało się, że będą mogli dokonywać wzmocnień, to już zimą zamierzają wydawać środki zachomikowane przez ostatnie miesiące.

Jednym z kluczowych celów transferowym Chelsea ma być lewy obrońca. Ben Chilwell jest natomiast priorytetem jeżeli chodzi o zawodników grających na tej pozycji. Leicester już wielokrotnie pokazywało, że nie ma dla nich piłkarzy nie na sprzedaż, dlatego The Blues chcą ponownie się o tym przekonać.

Innym z piłkarzy obserwowanych przez Chelsea jest obrońca Valencii, Jose Gaya. Hiszpan pokazał się bardzo dobrze w dwumeczu między drużynami, co jeszcze bardziej poprawiło jego notowania. 24-letni zawodnik ma w swoim kontrakcie klauzulę wykupu wartą 90 milionów, co nie znaczy, że trzeba będzie zapłacić tyle, aby go pozyskać.

Źródło: The Athletic

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW