Lampard: Nie rozważałem Terry'ego w moim sztabie - Chelsea24News
Lampard: Nie rozważałem Terry’ego w moim sztabie
Lampard: Nie rozważałem Terry’ego w moim sztabie

Lampard: Nie rozważałem Terry’ego w moim sztabie

Frank Lampard przyznał, że nie rozpatrywał Johna Terry’ego jako potencjalnego członka sztabu szkoleniowego.

– To nigdy nie było opcją, nawet o tym nie rozmawialiśmy. Myślę, że John dobrze czuje się w Aston Villi. Kiedy podjąłem pracę w Derby, on wybrał własną ścieżkę, która skończyła się awansem do Premier League. John czuje się tam komfortowo, a ja mam swoją drużynę.

– Każdy wybiera swoją drogę. On zdecydował się na wspólną pracę z Deanem w klubie, w którym grał przed zakończeniem kariery. Myślę, że podjął dobrą decyzję.

– Kiedy ja zaczynałem otrzymałem szansę na to, aby zacząć od razu jako menedżer, miałem szczęście, że trafiła mi się taka okazja. Poza tym przez jakiś czas pracowałem w akademii Chelsea, to był czas, kiedy zdobywałem odpowiednie licencje. Czułem że jestem już gotów. Oczywiście, że ryzykowałem, ponieważ konkurencja jest ogromna. Myślę jednak, że każdy ryzykuje, nawet John pracując jako asystent. Niezależnie od tego, co potem wybierze John to będzie musiał podjąć ryzyko.

Źródło: Guardian

 

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW