Pieters: To wspaniały facet, idealnie do nas pasuje - Chelsea24News
Pieters: To wspaniały facet, idealnie do nas pasuje
Pieters: To wspaniały facet, idealnie do nas pasuje

Pieters: To wspaniały facet, idealnie do nas pasuje

W ramach 15 kolejki Premier League, Burnley podejmowało na własnym stadionie jedną z najlepszych drużyn w lidze, Manchester City. Mecz zakończył się zwycięstwem Obywateli wynikiem 4-1.

Danny Drinkwater, który obecnie jest wypożyczony do Burnley, przez sporą ilość problemów opuścił zdecydowanie większość czasu na boisku, lecz we wczorajszym spotkaniu wyszedł w podstawowym składzie i był na murawie przez 60 minut.

Jego kolega z zespołu, Erik Pieters wypowiedział się krótko na temat sytuacji Drinkwatera.

– Czekał naprawdę długo, aby wyjść na boisko i cieszę się, że otrzymał możliwość zagrania w tym spotkaniu. Jestem pewny, że byłby szczęśliwszy, gdyby udało nam się uzyskać lepszy wynik, lecz przynajmniej otrzymał swoje pierwszy minuty w lidze w tym sezonie. Mam nadzieję, że będzie kontynuować swoją pracę.

– Powrót do formy wymaga czasu, to naturalne. Przez jakiś czas nie grał w piłkę, lecz dobrze prezentował się na boisku, widać, że dobrze się czuje. To wspaniały facet, jest zabawny, idealnie do nas pasuje.

– Każdy widzi, że jest świetny kiedy ma piłkę przy nodze i, że dobrze podaje. On daje drużynie spokój na murawie, więc mam nadzieję, że otrzyma jeszcze kilka szans na wykazanie się i pokaże wszystkim swoje umiejętności.

Źródło: DailyMail

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW