Pomeczowa konferencja Franka Lamparda - Chelsea24News
Pomeczowa konferencja Franka Lamparda
Pomeczowa konferencja Franka Lamparda

Pomeczowa konferencja Franka Lamparda

The Blues wygrali dzisiejsze spotkanie, wobec czego możemy z uśmiechem na ustach zajrzeć do pomeczowej konferencji prasowej.

– Zdobyliśmy trzy punkty, ale powinniśmy utrzymywać bardziej komfortową sytuację pod koniec meczu. Musimy być skuteczniejsi, jednak to drużyna, którą chciałem zobaczyć. Dzisiaj zagraliśmy zupełnie inaczej niż ostatnio.

– Abraham? Uraz nie wyglądał na groźny. Tammy jest po prostu Tammym. To napastnik bliski samego topu, co mecz pokazuje wielkie zaangażowanie w grę drużyny. To także wielka osobowość w szatni.

– Kante jest zawsze dobrze, trudno cokolwiek wiecej o nim powiedzieć. Ma zdolność wygrania każdej piłki, ma jakość gdy posiada piłkę przy stopie. To po prostu świetny piłkarz. Jego cel bramkowy? On tego nie potrzebuje, w każdym meczu musi pokazywać na co go stać.

– Nie możemy oceniać Masona wyłącznie na podstawie goli, to oczywiście część gry, jednak to pomocnik zaangażowany także w inne aspekty gry i tego należy od niego oczekiwać.

– Nie rozmawialiśmy z Johnem zbyt długo, to był na pewno trudny powrót dla niego.

– Loftus-Cheek? Żadnych nowych newsów, jest bardzo daleko od jego powrotu, ciężko powiedzieć o konkretnych datach.

– Jestem zadowolony z tego co osiągnęliśmy, ale jednocześnie zawsze chcę więcej. Ostatni tydzień jest dla nas przykładem, czego nie możemy robić. Można przegrywać mecze, jednak trzeba odpowiednio wracać na zwycięską ścieżkę. Mamy potencjał, jednak dużo jeszcze pracy przed nami.

Źródło: Football London

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW