Wnioski po meczu z Aston Villą - Chelsea24News
Wnioski po meczu z Aston Villą
Wnioski po meczu z Aston Villą

Wnioski po meczu z Aston Villą

  1. Tammy Abraham jest debeściak i jego mafia też jest debeściak. Młody Anglik pokazuje jak ogromny wpływ ma na grę Chelsea w tym sezonie. Znowu jego wkład w bramki był niezbędny dla 3 punktów.
  2. W końcu! – tak można krzyknąć z powodu bramki Masona Mounta. Bardzo dobra druga połowa naszego wychowanka, miejmy nadzieje, że to zwiastuje zwyżką formy w czekającym nas trudnym, grudniowym okresie.
  3. Najbardziej wkurzał mnie dzisiaj Willian. Miał takie huśtawki formy w trakcie meczu, że przyprawiało mnie to momentami o mdłości. Oby ustabilizował swoją formę, albo usiadł kosztem Hudsona-Odoi.
  4. Życie bez Jorginho w środku pola istnieje i ma się dobrze. Kovacic – Pan i Władca środkowej strefy boiska w dzisiejszym meczu, że z takim rywalem jak Aston Villa potrafi sobie poradzić.
  5. Znowu Frank wychodzi bez lewego obrońcy. Czy jest to jasnym przekazem, że zimą (prawdopodobnie zdejmą nam zakaz) ruszymy grubo po lewego obrońcę?
  6. Podoba mi się rotacja jaką stosuje Lampard, ale nie podoba mi się zwlekanie ze zmianami. Dzisiaj Callum mógł dostać więcej minut gry. Jednakże jestem pewny, ze niedługo będzie grał regularnie.
  7. Utrzymujemy się w miarę bezpiecznie przed grudniowym maratonem w TOP4.
  8. Pomimo różnych przeciwności w tym sezonie jak i przed nim, można drużynę Lamparda podsumować takim cytatem: „To nie są leszcze Stefan”.

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW