Giroud jednak zostanie w Chelsea? - Chelsea24News
Giroud jednak zostanie w Chelsea?
Giroud jednak zostanie w Chelsea?

Giroud jednak zostanie w Chelsea?

Jeszcze niedawno odejście Oliviera Giroud z Chelsea podczas zimowego okienka transferowego byłoby prawie pewne, lecz okazuje się, że jednak jest pewna komplikacja, która może pokrzyżować plany Francuza.

Możliwe, że Olivier pozostanie na Stamford Bridge do końca sezonu, gdyż żaden z zainteresowanych klubów nie chce płacić za transfer zawodnika i ewentualnie preferują zakontraktowanie napastnika latem za darmo. Już za niecały miesiąc kiedy okienko będzie otworzone, zainteresowane kluby będą mogły negocjować potencjalną, przyszłą umowę z Giroud.

Kwota jaką zarząd The Blues oczekiwał za Francjza wynosi około 5 milionów euro, lecz nawet ta niewysoka kwota odstrasza potencjalnych nabywców. 33-latek został przyspawany do ławki rezerwowej po tym jak świetnie do drużyny wszedł Tammy Abraham, a dotychczasowym drugim wyborem na pozycji napastnika u Franka Lamprda jest Michy Batshuayi.

Giroud na pewno zależy, aby opuścić Stamford Bridge już w zimę, ponieważ jego priorytetem jest pojechanie na Mistrzostwa Europy, które odbędą się najbliższego lata.

Źródło: 90 min

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW