Przedmeczowa konferencja Franka Lamparda - Chelsea24News
Przedmeczowa konferencja Franka Lamparda
Przedmeczowa konferencja Franka Lamparda

Przedmeczowa konferencja Franka Lamparda

Już jutro Chelsea zmierzy się z Evertonem w ramach szesnastej kolejki Premier League. Zapraszamy więc na przedmeczową konferencję prasową.

– Odwołanie od zakazu? Mamy już odpowiednią informację. Klub pracował bardzo ciężko i udało się wyjść z tej walki pozytywnie. Teraz możemy patrzeć w przyszłość i skupić się jedynie na futbolu. Nie rozmawialiśmy zbyt wiele o tej decyzji, teraz będzie można o tym pomówić.

– Wzmocnienia? Nie zamierzam teraz się nad tym rozwodzić. Zobaczymy co się wydarzy w styczniu, trzeba pamiętać o szerszej perspektywie.

– Sytuacja Giroud wpłynie na transfer napastnika? Rozważam drużynę, którą posiadam obecnie.

– Transfery? Nie rozmawiałem jeszcze o tym z zarządem. Poza tym trzeba mieć szacunek do obecnej grupy zawodników. Chcę być wyżej w tabeli, dlatego jeżeli będzie szansa na wzmocnienie to ją rozważymy.

– Everton to zawsze będzie trudny rywal, niezależnie od tego kto ich prowadzi. Nasze przygotowania się nie zmieniły.

– Tammy czuje się dobrze, jednak nie pracował między meczami. Toni ma za sobą kilka dni treningów, jednak jutrzejszy mecz to zbyt wcześnie.

– Rynek transferowy to wyzwanie, zgadzam się. Kiedy przybywałem do klubu wiedziałem, że ważne będzie to, aby odpowiednio się wzmacniać. Wiem, że muszę wprowadzić coś nowego do klubu, jednak nie będę to tylko ja. Miałem rozmowę z Mariną, to będzie dla nas duże wyzwanie i chcemy zrobić to dobrze. Chcemy mieć konkurencyjny zespół złożony z dwudziestu zawodników, którzy są w stanie grać na wysokim poziomie.

– Zwolnienie Silvy? On na pewno dawał z siebie wszystko, więc nie mam wątpliwości, że znajdzie sobie nową pracę. Ta zmiana jednak może dać naszym rywalom dodatkową energię, na pewno będą groźni.

– Mecz z Evertonem będzie dla nas kolejnym testem. Bardzo dobrze zareagowaliśmy w meczu z Aston Villą, jednak czekają nas dwa niezwykle trudne spotkania.

– Rotacja? Zobaczymy, czeka nas bardzo napięty terminarz.

– Czy styczeń to trudny moment na transfery? To zależy od piłkarza. Musimy zachować odpowiednią równowagę w składzie, a potencjalny nowy gracz musi czuć się dobrze. Nie ma znaczenia w jakim miesiącu trafi do klubu.

– Wszystko co najlepsze w przypadku Calluma dopiero przed nami. Musimy dawać mu pewność siebie, a on musi dawać z siebie wszystko każdego dnia i wówczas na pewno osiągnie wiele.

– Barkley znajdzie się w kadrze meczowej.

Źródło: Football London

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW