Lampard oceni formę Rudigera przed transferem Ake - Chelsea24News
Lampard oceni formę Rudigera przed transferem Ake
Lampard oceni formę Rudigera przed transferem Ake

Lampard oceni formę Rudigera przed transferem Ake

Frank Lampard ma zamiar ocenić formę i kondycję meczową Antonio Rudigera, zanim podejmie ewentualną decyzję o pozyskaniu Nathana Ake. Frank Lampard może być również zmuszony do poszukiwań nowego napastnika, jeżeli Olivier Giroud poprosi o zgodę na opuszczenie klubu.

Defensywa Chelsea w tym sezonie popełnia zbyt wiele błędów, jednak Anglik nie przetestował jeszcze jak będzie radził sobie Antonio Rudiger. Niemiec rozegrał zaledwie 45 minut w tym sezonie dla nowego menedżera.

Nathan Ake wyceniany jest przez Bournemouth na około 70 milionów funtów, jednak Chelsea posiada klauzulę, dzięki której mogą wykupić zawodnika za „zaledwie” 40 milionów funtów. Ake jest lewonożny, może grać również na lewej stronie defensywy oraz środku pola. A fakt, że posiada status ‚homegrown’ sprawia, że jest bardzo atrakcyjnym kąskiem dla Chelsea i Franka Lamparda.

Giroud prawdopodobnie już zimą otrzyma sporo ofert. Zainteresowanie rosłym napastnikiem wykazują kluby z Anglii oraz Francji. Chelsea natomiast patrzy w kierunku Moussy Dembele z Lyonu oraz Timo Wernera z Lipska jako potencjalnych następców Giroud. Nie wiadomo jednak czy którykolwiek z nich będzie dostępny już w styczniu. Innym z napastników łączonym z Chelsea jest Fedor Chalov z CSKA. Wilfried Zaha także łączony jest z odejściem z Crystal Palace.

Chelsea interesuje się także Benem Chilwellem oraz Jadonem Sancho, jednak w przypadku tych zawodników bardzo mało prawdopodobne jest to, aby można było ich pozyskać w styczniowym oknie transferowym.

Jeżeli chodzi o innych zawodników, którzy mogą opuścić Chelsea już w styczniu, oprócz Giroud bardzo duże szanse mają na to Alonso oraz Pedro.

Źródło: Telegraph

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW