Pedro: Mam oferty od innych klubów - Chelsea24News
Pedro: Mam oferty od innych klubów
Pedro: Mam oferty od innych klubów

Pedro: Mam oferty od innych klubów

Pedro dołączył do Chelsea latem 2015 roku i od tego czasu regularnie występował w barwach The Blues. Ten sezon jest zdecydowanie trudny dla Hiszpana, gdyż nie dostaje zbyt wielu okazji na boisku.

Jego umowa z Chelsea wygasa wraz z końcem tego sezonu, lecz możliwe, że skrzydłowy odejdzie już podczas najbliższego okienka transferowego, gdyż jak sam Pedro przyznaje, otrzymał kilka ofert.

– Tak, otrzymuje oferty od innych klubów, to na pewno cieszy. Naprawdę jestem spokojny, gdyż w Chelsea zawsze traktowano mnie z szacunkiem, zarówno fani jak i osoby pracujące w klubie. Muszę ciągle pracować, aby być w formie kiedy otrzymam szanse. Tak, to trudny okres dla mnie.

– To był ciężki okres dla klubu, gdyż nie mógł sobie pozwolić na zakup nowych piłkarzy, lecz menedżer postanowił postawić na utalentowaną młodzież. Frank Lampard stawia na nich i w niech wierzy, może to jest powód mniejszej ilości rozegranych minut przeze mnie w tym sezonie.

– Przed sobą wciąż mam jeszcze kilka lat gry w piłkę, lecz muszę wszystko przemyśleć podjąć decyzje w sprawie mojej przyszłości. W Chelsea niedługo skończy mi się kontrakt, wtedy będę wolny, zobaczymy co się wydarzy.

W tym sezonie we wszystkich rozgrywkach, Pedro wystąpił w 9 spotkaniach, udało mu się strzelić jednego gola oraz zanotować jedną asystę.

Źródło: Football.london

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW