Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda - Chelsea24News
Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda
Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Chelsea przegrała w dzisiejszym spotkaniu. Czas więc na pomeczową konferencję menedżera.

– Myślę, że podarowaliśmy wszystkie gole rywalom. Przy pierwszym golu wydarzyło się coś, na co zwracaliśmy uwagę, wiedzieliśmy że Richarlison jest doby w powietrzu. Dwa kolejne gole to po prostu słabe bronienie z naszej strony. Myślę, że byliśmy w stanie wrócić do tego meczu przy stanie 1-2, jednak nie możemy dawać rywalom tak kuriozalnych bramek.

– Myślę że jeżeli chodzi o pracowitość to dorównaliśmy rywalowi, czasami jednak mieliśmy problemy przy fizycznej walce. Everton był bardzo bezpośredni. Musimy sobie z tym poradzić, że po prostu nie byliśmy wystarczająco dobrzy.

– Co musimy zrobić? Pracować. Było miło, gdy wygrywaliśmy mecze, jednak to jest Premier League. Grając z City zagraliśmy bardzo dobrze, jednak przegraliśmy. W dwóch kolejnych spotkaniach nie zagraliśmy najlepiej. Graliśmy z dwiema drużynami mającymi słabsze momenty, jednak przegrywaliśmy. To będzie dla nas ważna lekcja.

– Życzę wszystkiego co najlepsze Duncanowi Fergusonowi. To człowiek, który dobrze rozumie grę, jest pasjonatem. Życzę mu wszystkiego co najlepsze w kolejnych meczach.

– To był najgorszy czas, aby zagrać z Evertonem. Oni teraz odbili się od dna, tak jak przewidywałem. Mają dobrych zawodników, dużo inwestowali przez ostatnie lata, dlatego tak dużo mówiło się o ich słabej formie.

Źródło: Football London

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW