Juventus i Inter w walce o Alonso - Chelsea24News
Juventus i Inter w walce o Alonso
Juventus i Inter w walce o Alonso

Juventus i Inter w walce o Alonso

Marcos Alonso będzie łakomym kąskiem na rynku transferowym. Włoskie kluby bardzo chętnie pozyskają zawodnika – zwłaszcza te prowadzone przez byłych menedżerów Chelsea. Walkę o gracza mają odbyć zimą Juventus oraz Inter.

Marcos Alonso znajduje się obecnie na wylocie z Chelsea, po tym jak jego fatalny występ z Ajaksem skończył się zmianą w przerwie, nie usiadł nawet na ławce rezerwowych. Frank Lampard preferuje wystawianie Cesara Azpilicuety na lewej obronie, byle tylko nie korzystać już z usług byłego gracza Fiorentiny.

Zarówno Sarri jak i Conte pracowali już z Alonso, który był dla nich podstawowym lewym obrońcą klubu, dlatego nie dziwi fakt, że zainteresowali się w momencie, gdy Hiszpan jest dostępny do zakupu.

Marina Granowskaja bardzo chętnie zasiądzie do rozmów w sprawie Hiszpana. Warunek jest jeden – musi być to definitywny transfer, a nie wypożyczenie.

Źródło: The Sun

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW