Omeruo: Młodzi piłkarze mają szczęście - Chelsea24News
Omeruo: Młodzi piłkarze mają szczęście
Omeruo: Młodzi piłkarze mają szczęście

Omeruo: Młodzi piłkarze mają szczęście

Kenneth Omeruo wypowiedział się nieco o swojej historii dotyczącej Chelsea oraz obecnej rewolucji przeprowadzanej przez klub.

– Oni zwyczajnie mają szczęście, że są w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie. Kiedy ja byłem w zespołach młodzieżowych, to grało ze mną kilku równie utalentowanych chłopaków, jednak wówczas nie dostali szansy. Kurt Zouma także musiał przejść przez kilka wypożyczeń, aby znowu zagrać dla klubu. Chelsea od zawsze miała jakościowych piłkarze w szkółce.

– Wiedziałem jak sytuacja wygląda, jednak miałem nadzieję, że dostanę szansę w sparingu, choć jeden mecz, jednak to nigdy nie wydarzyło. Nie sądzę, abym zawiódł jako zawodnik Chelsea, ponieważ nigdy nie dostałem szansy na to, aby się wykazać.

– Tomori jest ode mnie młodszy, jednak naprawdę mocno się rozwinął. Szkoda, że wybrał reprezentację Anglii, chciałem aby zagrał dla Nigerii.

– Prawda jest taka, że Chelsea zawsze miała grupę utalentowanych zawodników, nawet na wypożyczeniach grają zawodnicy, którzy zasługują na regularną grę na Stamford Bridge. Każdy jednak dochodzi do momentu, gdy chcesz po prostu odejść. Ja także chcę po prostu grać, chcę być w klubie, który po prostu na mnie postawi. Myślę że największym problemem Chelsea jest to, że co rok wydają ogromne sumy, trudno wówczas spojrzeć w kierunku akademii. Tacy piłkarze nie dostają wówczas szans na grę.

– Myślę że Lampard ma teraz łatwiej, ponieważ większość graczy, których trenuje nie grało z nim w piłkę. Kiedyś mógłby mieć problem z zawodnikami. Trenowałem kilkukrotnie z Frankiem i uważam, że byliby piłkarze, którzy nie chcieliby zaakceptować tego, że teraz jest ich szefem.

Źródło: The Sun

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW