Dlaczego Rüdiger wraca tak długo? - Chelsea24News
Dlaczego Rüdiger wraca tak długo?
Dlaczego Rüdiger wraca tak długo?

Dlaczego Rüdiger wraca tak długo?

Antonio Rüdiger rozegrał w tym sezonie zaledwie jedno spotkanie dla pierwszej drużyny. Niemiec grał także w zespołach młodzieżowych, gdzie wracał do pełni sprawności, jednak zaledwie po czterdziestu pięciu minutach meczu z Wolves ponownie doznał urazu.

Choć Niemiec trenuje od dłuższego czasu, to nadal nie rozegrał spotkania dla Chelsea. Przyczyny tego stanu rzeczy mają być dwie. Pierwsza z nich jest prozaiczna – Lampard nie chce ponownego urazu stopera, druga natomiast jest ciekawsza. Według źródeł The Athletic, Frank Lampard nie jest zadowolony z zaangażowania Niemca podczas treningów. Niemiec był gotów na rozegranie meczu z Evertonem, jednak menedżer pozostawił go poza kadrą meczową.

Niezależnie jednak od zdania Lamparda na temat postawy Rüdigera, to jego powrót może być przydatny dla drużyny. Nie wiadomo kto wówczas usiadłby na ławce: Christensen czy Zouma.

Lampard wysoko ceni sobie Christensena, stąd pomysł na to, aby ten zmienił numer, by mógł zapomnieć o trudniej przeszłości u Maurizio Sarriego, kiedy to Duńczyk był zaledwie rezerwowym w większości spotkań. To właśnie o Christensena w ostatnich osiemnastu miesiącach pytały takie kluby jak Barcelona, Juventus czy Bayern.

Źródło: The Athletic

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW