Lampard: Konsekwencja jest kluczem - Chelsea24News
Lampard: Konsekwencja jest kluczem
Lampard: Konsekwencja jest kluczem

Lampard: Konsekwencja jest kluczem

Frank Lampard jeszcze raz wypowiedział się o sobotnim spotkaniu z Evertonem.

– Nasi piłkarze muszą przystosować się do pewnych rzeczy bardzo szybko. Trzeba dać im nieco więcej czasu, zwłaszcza tym młodszym. Oni mogą być młodzi, jednak nie naiwni. Wiedzą doskonale, że w takich spotkaniach jak z Evertonem walka fizyczna będzie czymś powszednim. Musimy lepiej radzić sobie z bezpośrednim futbolem i długimi piłkami w nasze pole karne.

– Porażka z Evertonem to nie koniec świata, jednak musimy uczyć się z takich spotkań, musimy także być konsekwentni w tym co robimy. Zagraliśmy słaby mecz z West Hamem, aby potem dobrze odpowiedzieć w meczu z Aston Villą, po czym znowu zagraliśmy gorzej. To brak konsekwencji sprawia, że nie jesteśmy w miejscu, w którym chcemy być.

– W Premier League będą także inne drużyny, które zagrają z nami tak jak zagrał Everton. Musimy lepiej sobie z tym radzić, nie odstajemy fizycznie, zwłaszcza jeżeli spojrzysz na naszych obrońców czy Tammy’ego w ataku.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW