Skauci Chelsea obserwują młodego Brazylijczyka - Chelsea24News
Skauci Chelsea obserwują młodego Brazylijczyka
Skauci Chelsea obserwują młodego Brazylijczyka

Skauci Chelsea obserwują młodego Brazylijczyka

Według brazylijskiej stacji telewizyjnej, zarząd The Blues zainteresował się młodą, brazylijską gwiazdą, Marquinhosem, który obecnie występuje w Atletico Mineiro. Druga połowa roku 2019 jest bardzo udana dla 20-letniego Brazylijczyka, gdyż na stałe wywalczył sobie miejsce w podstawowym składzie Atletico Mineiro. Marquinhos występuje na pozycji ofensywnego pomocnika. W tym sezonie wystąpił w dotychczas 12 spotkaniach, udał mu się strzelić jednego gola oraz zanotować 3 asysty.

W poprzednim tygodniu Atletico Mineiro podejmowało na własnym stadionie drużynę Corinthias, a w wyjściowym składzie wyszedł właśnie Brazylijczyk. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy wynikiem 2-1, a Marquinhosowi w tym meczu udało się zanotować asystę. W następnej kolejce również przed własną publicznością podejmowali Botafogo.

Według brazylijskiej telewizji, na stadionie w obu meczach obecni byli skauci Chelsea, którzy obserwowali młodego pomocnika. Niestety w 34 minucie spotkania z Botafogo, młody Brazylijczyk musiał opuścić boisko po tym jak otrzymał silny cios w głowę. Skauci z Anglii mieli obejrzeć jeszcze jedno spotkanie młodego Brazylijczyka, lecz ten nie był jeszcze gotowy, aby wystąpić w tym meczu.

Na ten moment zarząd Chelsea jedynie obserwuje zawodnika i nie złożyli jeszcze oficjalnej oferty za Marquinhosa. Na korzyść The Blues w potencjalnych negocjacjach może okazać się aktualne wypożyczenie Nathana, które kończy się już w grudniu, a klub z Brazylii chciałby przedłużyć umowę z 23-latkiem.

Źródło: Globo Esporte

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW