Kto może opuścić Chelsea już zimą? - Chelsea24News
Kto może opuścić Chelsea już zimą?
Kto może opuścić Chelsea już zimą?

Kto może opuścić Chelsea już zimą?

Już za około trzy tygodnie rozpocznie się zimowe okno transferowe, a wraz ze skróceniem zakazu transferowego, Chelsea będzie mogła dokonywać roszad, co może oznaczać, że kilku graczy opuści Stamford Bridge już niebawem.

Jedną z najbardziej oczywistych opcji jest Marcos Alonso, który od początku listopada nie znalazł się nawet w kadrze meczowej. Jest to efektem słabego występu z Ajaksem, gdy Lampard zdecydował się go zdjąć w przerwie. Zainteresowanie wykazuje Antonio Conte, jednak przeszkodą może być pensja Hiszpana.

Barcelona także wykazywała zainteresowanie Marcosem, jednakże bardzo mało prawdopodobne jest to, aby złożyli za niego ofertę już zimą. Barcelona widzi w nim kogoś, kto mógłby grać jako stoper.

Emerson także nie jest pewny swojej przyszłości. Mimo iż zaczął sezon jako podstawowy lewy obrońca, to kolejne urazy i gorsza forma po powrocie sprawiła, że Lampard zaczął widzieć na jego pozycji Cesara Azpilicuetę. O Brazylijczyka zabiega Juventus.

Giroud to kolejny zawodnik, który jest skłonny odejść z Chelsea. Jego umowa z klubem wygasa już za pół roku, jednak chce on odejść już teraz. Zainteresowanie wykazują kluby z Niemiec, Francji oraz Anglii.

Umowa Pedro również wygasa w czerwcu, a o jego usługi zabiegają Aston Villa oraz kluby MLS.

Jeżeli chodzi o przedłużenia kontraktów, to najbliżej jest Fikayo Tomori. Rozmowy trwają również z Willianem, Abrahamem, Jamesem oraz Anjorinem.

Źródło: GOAL

 

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW