Owen: Zapowiada się wspaniały mecz - Chelsea24News
Owen: Zapowiada się wspaniały mecz
Owen: Zapowiada się wspaniały mecz

Owen: Zapowiada się wspaniały mecz

Dla The Blues dzisiejsze spotkanie jest bardzo ważne, gdyż aby bezwzględnie awansować do fazy pucharowej, muszą wygrać dzisiejszy mecz.

W przypadku remisu na Stamford Bridge, The Blues muszą liczyć na zwycięstwo Ajaxu. Taka sytuacja zapewni londyńczykom wyjdzie z grupy z drugiego miejsca. LOSC Lille przystępuje do tego spotkania w dobrej formie, gdyż ostatnie trzy spotkania zakończyły się ich zwycięstwem, lecz w Lidze Mistrzów nie mają już matematycznych szans na awans.

O tym spotkaniu wypowiedział się były napastnik Liverpoolu, Michael Owen, który twierdzi, że Chelsea wygra w dzisiejszym spotkaniu i zameldują się w fazie pucharowej.

– Zwycięstwo w dzisiejszym meczu przeciwko Lille, zapewni Chelsea awans do fazy pucharowej. Drużyna z Francji wygrała swoje trzy ostatnie spotkania wynikami 1-0, lecz w grupie w Lidze Mistrzów w pięciu spotkaniach zdobyli zaledwie jeden punkt.

– The Blues wygrali w wyjazdowym spotkaniu przeciwko drużynie z Francji, a Lille od siedmiu spotkań nie wygrało w europejskich pucharach. Chelsea na pewno spróbuje zachować czyste konto, gdyż zdobyli jedynie trzy na możliwych dwanaście. Zapowiada się wspaniały mecz na Stamford Bridge.

Źródło: BetVictor

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW