Pomeczowa konferencja Franka Lamparda - Chelsea24News
Pomeczowa konferencja Franka Lamparda
Pomeczowa konferencja Franka Lamparda

Pomeczowa konferencja Franka Lamparda

Czas na pomeczowe wypowiedzi Franka Lamparda.

– Nasz mecz był trudniejszy niż powinien być i jestem zmęczony już mówieniem tego. W pierwszej połowie byliśmy dobrzy, przez pierwsze 20 minut drugiej połowy również. Z komfortowego wyniku przeszliśmy na bardzo niebezpieczne 2-1. Byłem zły, ponieważ prosiłem o to, abyśmy nadal ich atakowali. Musimy być lepsi w polu karnym.

– Stworzyliśmy sobie odpowiednią liczbę szans, jednak nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Z drugiej strony rywale nie potrzebują zbyt wielu okazji, aby zdobyć gola. Musimy to wypośrodkować. Ostatecznie jednak awansowaliśmy do kolejnej fazy, jednak nie możemy pozwolić sobie na marnowanie tak dużej liczby okazji.

– Okno transferowe? Spojrzę na wszystkie pozycje i ocenię, co trzeba poprawić. Straciliśmy Hazarda, więc straciliśmy bramki i kreatywność na skrzydle, więc sprawdzimy, czy będziemy w stanie pozyskać kogoś, kto zwiększy rywalizację w drużynie.

– Musimy nadal ciężko pracować, po prostu.

– Losowanie będę oglądał spokojnie. Przede wszystkim należy się cieszyć, że tam będziemy, będziemy walczyć niezależnie od tego na kogo trafimy.

– Wierzę, że możemy być konkurencyjni dla największych. Pokazaliśmy ogromną jakość w wyjazdowych spotkaniach z Lille i Ajaksem. Znamy swoje problemy jeżeli chodzi o zakaz, jednak nie chcemy szukać wymówek, będziemy pracować. To normalne, że na drodze znajdą się wyboje.

– Jestem spokojny o okno transferowe, wiem jaki skład posiadam. Wzmocnimy się, jeżeli będzie to możliwe. Jestem spokojny, nie zamierzamy rozegrać szalonego okna transferowego tylko dlatego, że zniesiono zakaz.

– Mam ogromny szacunek do Carlo Ancelottiego, jestem przekonany, że mógłby być szkoleniowcem każdej drużyny na świecie.

Źródło: Football London 

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW