Zouma: Naszym celem jest awans - Chelsea24News
Zouma: Naszym celem jest awans
Zouma: Naszym celem jest awans

Zouma: Naszym celem jest awans

Przed dzisiejszym ważnym spotkaniem, jeden z zawodników Chelsea, Kurt Zouma, wypowiedział się m.in. na temat presji tego spotkania oraz o powrocie Rudigera. 

– Każdy mecz to innego rodzaju presja. Naprawdę wiemy, że ten mecz dla nas jest bardzo ważny, chcemy zwyciężyć oraz awansować do następnej rundy. To dla nas trochę jak finał, obowiązkiem jest wygranie tego spotkania. W meczu z Ajaxem pokazaliśmy charakter i zdołaliśmy zremisować. Jeśli wygramy ten mecz to awansujemy dalej i to jest nasz cel.

– Trener chce żebyśmy byli bardziej odpowiedzialni w naszej grze. Zna jakość jaka jest w naszej drużynie, mamy w zespole bardzo utalentowanych zawodników. Nie możemy się bać, musimy być pewni siebie.

– W ostatnich spotkaniach brakowało nam komunikacji oraz koncentracji, lecz mamy bardzo dobry zespół. Nie tak dawno wygraliśmy siedem spotkań z rzędu, musimy być bardziej skuteczni.

– Rudiger jest bardzo ważnym zawodnikiem w naszej drużynie. Jest doświadczony i wszyscy znamy jego jakość. Dobrze, że do nas powrócił i czuje się dobrze. Na pewno może nam pomóc jak każdy piłkarz w tym zespole.

Źródło: tribarfootball

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW