Inter negocjuje transfer Alonso - Chelsea24News
Inter negocjuje transfer Alonso
Inter negocjuje transfer Alonso

Inter negocjuje transfer Alonso

Marina Granowskaja negocjuje z przedstawicielami Interu Mediolan transfer Marcosa Alonso. Hiszpan jest otwarty na odejście po tym, jak stracił miejsce w zespole po meczu z Ajaksem Amsterdam. Do tego czasu Alonso regularnie pojawiał się w zespole Chelsea, jednak spotkanie to przelało czarę goryczy.

Antonio Conte bardzo chętnie pozyska byłego podopiecznego do nowego zespołu, dlatego przedstawiciele obu klubów zasiedli do rozmów w sprawie szczegółów potencjalnej transakcji, która miałaby dojść do skutku już w styczniu.

Inter oferuje około 2 miliony funtów za półroczne wypożyczenie z opcją wykupu wartą około 15 milionów funtów, Granowskaja natomiast żąda za Alonso 21 milionów funtów i transferu definitywnego.

Marina Granowskaja zdaje sobie jednak sprawę z tego, że Frank Lampard chce pozbyć się Alonso już w styczniu, dlatego może przystać na wypożyczenie z obowiązkiem wykupu po zakończeniu rozgrywek.

Źródło: Inter News

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW