Willian: Być może będziemy mieć dobre informacje - Chelsea24News
Willian: Być może będziemy mieć dobre informacje
Willian: Być może będziemy mieć dobre informacje

Willian: Być może będziemy mieć dobre informacje

Willian potwierdził, że jego intencją jest pozostanie na Stamford Bridge na kolejny sezon. Umowa Brazylijczyka wygasa wraz z końcem tego sezonu, jednak on i jego agent pracują nad przedłużeniem kontraktu.

– Na ten moment nie mam w planach wracać do Brazylii, więc nie rozumiem po co powstają takie plotki. Powtarzałem już kilka razy – chcę zostać w Chelsea. Lubię ten klub bardzo mocno, czuję się tam potrzebny i chciany, podobnie jak moja rodzina czuje się bardzo dobrze w Londynie. Teraz mamy jednak środek sezonu, więc nie chcę na tym się skupiać, zależy mi na grze. Mój agent i klub pracują nad rozwiązaniem, być może już niedługo będziemy mieć dobre informacje. To normalne że w okresie okna transferowego pojawiają się dyskusje i propozycje, zwłaszcza w przypadku gracza, któremu wygasa umowa. Ja sam skupiam się jednak całkowicie na tym sezonie i Chelsea.

Źródło: Yahoo

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW