Cole: Wspaniale byłoby zobaczyć Chilwella w Chelsea - Chelsea24News
Cole: Wspaniale byłoby zobaczyć Chilwella w Chelsea
Cole: Wspaniale byłoby zobaczyć Chilwella w Chelsea

Cole: Wspaniale byłoby zobaczyć Chilwella w Chelsea

Ashley Cole otwarcie mówi o tym, że chciałby zobaczyć zawodnika Leicester, Bena Chilwella w barwach Chelsea.

– Wspaniale byłoby go zobaczyć w Chelsea. On naprawdę świetnie sobie radzi w Leicester, doskonale odnalazł się w grze Brendana, potrafi atakować. Kiedy gra dla reprezentacji również pokazuje jakość, w ostatnim meczu zaliczył trzy asysty! To jednak nie jakość ofensywna jest jego największym atutem, a bronienie w sytuacjach jeden na jednego, on po prostu lubi bronić.

– Myślę, że ma odpowiednią jakość, słyszałem, że jest fanem Chelsea, więc chciałbym go zobaczyć na Stamford Bridge. Niezależnie od tego czy on sam chce odejść czy Leicester chce go sprzedać, to na pewno niektóre kluby będą o niego pytać.

– Nie można jednak zapominać, że mamy Alonso i Emersona, którego bardzo lubię. Także Cesar potrafi grać na lewej flance, więc jeżeli kupujesz piłkarza, musisz upewnić się, że ktoś inny odejdzie, to będzie więc duża decyzja dla klubu. Tak czy inaczej – Ben posiada odpowiednią jakość, jest wystarczająco dobry.

Źródło: GOAL

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW