Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda - Chelsea24News
Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda
Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Już jutro Chelsea zmierzy się z Bournemouth. Zapraszamy więc na przedmeczową konferencję prasową Franka Lamparda.

– Fikayo przebył długą drogę, zasłużył na nową umowę. Pokazał wspaniałą etykę pracy, ciągle chce się poprawiać i słuchać. Teraz jest już mniej cichy niż na początku, wszyscy wiedzą na co go stać. Bardzo mu ufam i jestem zachwycony tym, że otrzymał nowy kontrakt, to dla niego bardzo ważne.

– Myślę, że pozycja w TOP4 na koniec sezonu jest do zdobycia, jednak przed nami długa droga. Musimy ciężko pracować i nie spuszczać z oczu naszego celu. To ważne, że możemy wyprowadzać z błędu ludzi, którzy nas skreślali. Nadal nie jesteśmy jednak zakończonym projektem.

– Nie chcę mówić o styczniu, zanim on nie nadejdzie. Byłbym szczęśliwy, gdyby Olivier z nami został, tak samo jak każdy inny piłkarz. On pokazuje ogromny profesjonalizm na każdym treningu.

– Klauzula wykupu Ake? Jest jak jest, on doskonale poradził sobie w Bournemouth, jednak ja jestem zadowolony ze swojej obrony. Poza tym musimy martwić się teraz Bournemouth i następnymi meczami przed otwarciem okna, a dopiero potem będziemy myśleć o transferach.

– Mecz z West Hamem tylko udowadnia, że w tej lidze każdy może cię pokonać. Bournemouth posiada odpowiednią jakość, aby to zrobić.

– Jestem zadowolony z moich możliwości jeżeli chodzi o linię pomocy, mamy jednak taki terminarz i musimy nieco rotować, zależnie od zmęczenia konkretnych zawodników.

– Chcemy, aby topowi piłkarze nas wzmacniali, jestem jednak zadowolony z mojego składu. Jeżeli jakiś zawodnik ma dołączyć do Chelsea, to tylko dlatego że on sam mocno  tego chce. To wspólny wysiłek mój, skautów oraz zarządu.

– Mamy problem z zabijaniem spotkań, musimy lepiej sobie z tym radzić, jednak zawsze analizujemy nasze mecze i robimy bardzo dużo w kwestii stałego rozwoju.

– Pulisic może wiele więcej, jestem z niego bardzo zadowolony i ciągle oczekuję nowych rzeczy.

– Lewa obrona? Kiedy spojrzysz na graczy jakich posiadamy i ich jakość, to wiesz że to nie problem. Wiem jednak, że nasi lewi obrońcy mieli wzloty i upadki, mam jednak odpowiednie opcje. Emerson zagrał naprawdę dobrze w ostatnim spotkaniu.

– Nie chcę porównywać Reece do kogokolwiek innego, poza tym ma obok siebie znakomity model w postaci Azpilicuety. To świetnie, że Reece też to zauważa. On daje nam bardzo dużo, odkąd wszedł do drużyny jest świetny. James grał już jako boczny obrońca, jednak może być także pomocnikiem, tak czy inaczej my skupiamy się wyłącznie na jego atrybutach do gry na boku obrony.

– Gratuluję nowej umowy Jurgenowi Kloppowi, zasłużył na to. To wspaniałe, że w Premier League mamy tylu wspaniałych menedżerów.

– Tomori nie jest gotów, aby jutro zagrać, być może w następnym tygodniu wznowi treningi. Ruben? Potrzebujemy jeszcze kilku tygodni.

Źródło: Football London

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW