Boga: Nie żałuję odejścia - Chelsea24News
Boga: Nie żałuję odejścia
Boga: Nie żałuję odejścia

Boga: Nie żałuję odejścia

Jeremie Boga po raz kolejny został zapytany o to, czy nie żałuje odejścia z Chelsea.

– Przybyłem do Chelsea mając dwanaście lat, skauci klubu wypatrzyli mnie gdy grałem w małym marsylskim klubie. Na początku było bardzo ciężko, zwłaszcza przez warunki atmosferyczne w Londynie, poza tym jedzenie mi nie smakowało. Przeszedłem od jedzenia płatków śniadaniowych na jajka i bekon.

– W drużynach młodzieżowych grałem razem z Tammym Abrahamem, który teraz jest podstawowym napastnikiem pierwszego zespołu. Grałem też z Rubenem czy Charlym, wygraliśmy razem młodzieżową Ligę Mistrzów oraz Premier League U-21.

– Czasami zastanawiam się, czy nie powinienem zostać dłużej i poczekać na swoją szansę, jednak potrzebowałem regularnej gry. Byłem za Hazardem, Pedro oraz Willianem jeżeli chodzi o kolejność w składzie i to nawet nie dlatego, że byli lepsi, tylko po prostu byli przede mną w hierarchii. Nie żałuję więc tego co się wydarzyło. Antonio Conte nie rozmawiał ze mną zbyt często, a gdy debiutowałem powiedział do mnie tylko: twoja kolej.

Źródło: Football Italia

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW