Bournemouth górą na Stamford Bridge - koszmarny mecz The Blues - Chelsea24News
Bournemouth górą na Stamford Bridge – koszmarny mecz The Blues
Bournemouth górą na Stamford Bridge – koszmarny mecz The Blues

Bournemouth górą na Stamford Bridge – koszmarny mecz The Blues

Dzisiejsze spotkanie z Bournemouth było okazją ku temu, aby wygrać dwa spotkania z rzędu. Rywal bowiem zmagał się z ogromnym kryzysem i zwłaszcza w meczach wyjazdowych nie prezentowała niczego, aby zakładać, że Chelsea tego spotkania nie wygra. The Blues udowodnili już jednak w tym sezonie, że są doskonałą drużyną do odbudowania się i tak właśnie było również dzisiaj.

W pierwszej połowie The Blues utrzymywali się przy piłce bardzo często, jednak niewiele z tego wynikało. Chelsea niczym w najgorszym okresie pracy Sarriego, przemieszczała się z piłką po obwodzie, a praktycznie każde dośrodkowanie kończyło się wybiciem piłki przez rywala.

Druga połowa była jeszcze gorsza, gdyż zabrakło również posiadania piłki. Bournemouth wiele częściej stwarzało zagrożenie, a Chelsea niezbyt potrafiła na to odpowiedzieć. Najlepszą okazję w tym spotkaniu miał Emerson – jednak Brazylijczyk uderzył prosto w bramkarza w sytuacji sam na sam.

W końcówce spotkania doszło do kuriozalnej sytuacji – po rzucie rożnym gracze Chelsea wybili piłkę, jednak przejął ją zawodnik rywali podaniem głową wyprowadził Goslinga na sytuację sam na sam, a ten sprytnie lobując Kepę umieścił piłkę w siatce.

Chelsea przegrała kolejne spotkanie ligowe, tym razem to Bournemouth odkuło się na Stamford Bridge. Kolejne spotkanie rozegramy za tydzień, jednak wówczas ewentualna porażka może oznaczać wypadnięcie z TOP4, a to już będzie koszmarem.

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW