Deschamps: Giroud powinien odejść zimą - Chelsea24News
Deschamps: Giroud powinien odejść zimą
Deschamps: Giroud powinien odejść zimą

Deschamps: Giroud powinien odejść zimą

Sytuacja Oliviera Giroud w tym sezonie nie należy do łatwych dla ambitnego zawodnika, jakim jest Francuz. Napastnik bardzo chce pojechać na nadchodzące Mistrzostwa Europy w 2020 roku, lecz aby tam pojechać, musi być w dobrej formie.

Selekcjoner reprezentacji Francji twierdzi, że żaden zawodnik nie może być pewny swojego powołania i każdy musi udowodnić swoją jakość w klubie. W bardzo złej sytuacji jest Giroud, który obecnie w Chelsea jest zaledwie trzecim wyborem na pozycję napastnika, po Abrahamie i Batshuayiu.

– Giroud podobnie jak kilku innych zawodników, powinni już za miesiąc odejść do innych klubów. Jego sytuacja w Chelsea nie zmieniła się od dwóch miesięcy. Dla Oliviera byłoby dużo lepiej, gdyby odszedł do klubu, w którym mógłby regularnie występować. Jeśli nie może tego robić w Chelsea, to powinien odejść, lecz to jest jego decyzja.

– Olivier zasygnalizował, że jest gotowy do opuszczenia Chelsea, jeśli jego sytuacja się nie zmieni, aby zwiększyć swoje szansę na wyjazd na najbliższe Euro.

O swojej sytuacji wypowiedział się również sam Olivier Giroud.

– Będę walczył o swoje miejsce w Chelsea, trener o tym wie. Czy chcę odejść z The Blues? Niekoniecznie, lecz będę musiał dokonać ważnego wyboru podczas najbliższego okienka transferowego. Mam 33 lata, lecz nadal jestem zdrowy oraz gotowy do gry, czuje się dobrze fizycznie.

Źródło: Football.London

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW