Emerson: Gram dobry sezon - Chelsea24News
Emerson: Gram dobry sezon
Emerson: Gram dobry sezon

Emerson: Gram dobry sezon

Emerson uważa, że Chelsea może w tym sezonie grać jeszcze lepiej, jednak już teraz docenia wpływ Franka Lamparda.

– Najbardziej cenię u Lamparda to, jak traktuje nas jako drużynę. Zawsze wychodzimy aby wygrać mecz, atakować i grać swój futbol, a w większości spotkań mamy być agresywni i grać intensywny futbol. Dzięki temu stajemy się jedynie pewniejsi siebie z każdym spotkaniem. To było dla nas bardzo ważne, aby awansować do kolejnej fazy Ligi Mistrzów, to był cel dla wielu z nas. Teraz jesteśmy wśród szesnastu najlepszych drużyn w Europie, co dobrze działa na nasz status.

– To pokazuje jak ciężko pracujemy i udowadnia również, że Frank Lampard będzie wspaniałym menedżerem, który zna się na futbolu. Musimy tylko kontynuować wiarę w menedżera i nadal iść nadaną przez niego ścieżką.

– Uważam, że gram dobry sezon. Miałem trochę problemów z urazami, jednak myślę, że wykonuję dobrą pracę w tym sezonie i jestem szczęśliwy w klubie. Są pewne obszary, które muszę poprawić, ale to naturalne. Im więcej gram tym większy rytm w mojej grze odnajduję.

– Mecz z Bournemouth jest dla nas bardzo ważny, straciliśmy bowiem nieco konsekwencji w zdobywaniu punktów, a są przecież też inne zespoły chcące skończyć sezon w czwórce, wiec ważne jest to, abyśmy zdobyli trzy punkty, niezależnie od tego w jaki sposób.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW